Wspaniałe imprezy na wyciągnięcie ręki

Rzadko kiedy masz czas na wyjście do teatru lub na koncert? Jesteś przepracowany, zmęczony i sama osobista rezerwacja miejsc to już wyzwanie ponad Twoje siły? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – możliwość zakupu online bądź telefonicznie biletów na wspaniałe imprezy artystyczno-kulturalne i to w całej Polsce!

Agencja SOLLUS od lat zajmuje się profesjonalną aranżacją eventów kulturalnych na terenie Poznania, Wrocławia, Zabrza i nie tylko. Współpracujemy z renomowanymi polskimi teatrami, takimi jak CAPITOL, SYRENA, ROMA, 6-PIĘTRO czy KWADRAT i wystawiamy ich spektakle w doprawdy gwiazdorskiej obsadzie.

Kup bilety do teatru i na koncerty online

POZNAŃ

07.09.2014

CHORY Z UROJENIA

Teatr 6.piętro

Arcykomedia Moliera, niepowtarzalna kreacja Andrzeja Grabowskiego jako Argana – każdy, kto ceni sobie klasykę i komizm powinien zobaczyć spektakl „Chory z urojenia”.

„Chory z urojenia” to dzieło, którego popularność nie przemija. W Teatrze 6.piętro mamy szansę zobaczyć je w najlepszym wydaniu. W rolę tytułowego „chorego” wcieli się znany szerszej publiczności z komediowych ról filmowych Andrzej Grabowski, a partnerować mu będzie plejada aktorska, która zapewni wyśmienitą zabawę.

Uciekając się do absurdu, Molier pokazuje nam, współczesnym, „chorobę” jako metaforę samotności, wyobcowania i potrzeby zwrócenia na siebie uwagi otoczenia. Z pozoru lekka komedia odkrywa przed widzem słabości człowieka i bezradność medycyny wobec cierpienia duszy, niemierzalnego i niewidocznego dla „szkiełka i oka”. Wszystko jednak kończy się szczęśliwie, jak na komedię Moliera przystało.

Reżyseria: zbiorowa
Kostiumy: Beata Harasimowicz
Muzyka: Maciej Małecki

Obsada:
Argan - Andrzej Grabowski
Aniela - Katarzyna Grabowska
Ludwisia - Maria Pawłowska
Belina - Anna Korcz
Antosia - Joanna Kurowska
Pan Wiara - Konrad Darocha
Kleant - Kamil Dominiak
Pan Biegunka/ Pan Czyściciel - Henryk Talar
Berald - Andrzej Szopa
Tomasz Biegunka - Bartłomiej Firlet

CENY BILETÓW:

Strefa Premium - 150zł
Strefa Standard Plus - 130 zł
Strefa Standard - 90 zł
Antresola - 50 zł

 

       

 

POZNAŃ

13.09.2014

Koncert galowy "Tenorzy Trzej" to wyjątkowe wydarzenie dedykowane nie tylko fanom muzyki klasycznej. Zestaw najsłynniejszych arii operowych i operetkowych oraz pieśni neapolitańskich  oparty jest na przebojowym, znanym na całym świecie "The Three Tenors", w którym wystąpili Placido Domingo, Jose Carreras oraz Luciano Pavarotti.

W koncercie "Tenorzy Trzej" w roli solistów wystąpią utytułowani Polscy tenorzy, aktualni soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu - Marek Szymański, Karol Bochański i Bartłomiej Szczeszek. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Symfoniczna "Sollus Symphony Orchestra" pod Dyrekcją Maestro Aleksandra Grefa. 

Zaprezentujemy największe przeboje muzyki klasycznej, znane i lubiane na całym świecie. Nie zabraknie także muzycznych niespodzianek....

Usłyszymy między innymi ; "Wielka sława to żart", "Granada", "O sole mio", "La donna e mobile", "Nessum dorma", "Brunetki Blondynki", "Bohemian Rhapsody" oraz......

Bilety :

Parter Premium, Balkon Premium - 110 zł

Parter Standard, Balkon Standard - 80 zł

 

WROCŁAW

14.09.2014

KOMEDIA EROTYCZNA

OBSADA : JOLANTA FRASZYŃSKA , JOANNA LISZOWSKA, KONRAD DAROCHA, MICHAŁ ŻEBROWSKI

"Fredro Dla Dorosłych – Mężów i Żon"  to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych: mężach, żonach i ich kochankach, z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności.

Rewelacyjna gra aktorska, błyskotliwa inscenizacja, zaskakująca interpretacja i przyjemność słuchania polszczyzny w najlepszym wydaniu.

Zagrany od dnia premiery ponad 300 razy spektakl, jest wciąż oblegany przez widzów, a według rankingu tygodnika Wprost osiągnął status jednego z najchętniej oglądanych spektakli dramatycznych
w Polsce. Dwukrotnie okrzyknięty "najlepszym" przez publiczność XV Festiwalu Oblicza Teatru (Najlepszy Spektakl oraz Najlepsza Aktorka Jolanta Fraszyńska).


CENY BILETÓW:

Parter Premium - 150zł
Parter Standard - 130 zł
Amfiteatr Loża Lewa, Prawa - 50 zł
Amfiteatr Premium - 130 zł
Amfiteatr Standard - 100 zł
Balkon Premium - 100 zł

         Balkon Standard - 80 zł  

  

  

        

 

POZNAŃ

12.10.2014

KLUB HIPOCHONDRYKÓW

Teatr Syrena

Obsada
Zbigniew Zamachowski, Piotr Polk, Wojciech Malajkat, Magdalena Wołłejko, Piotr Siejka, Marta Walesiak, Marcin Piętowski/Albert Osik

Autorka sztuki Magdalena Wołłejko, ukrywająca się pod pseudonimem Meggie W. Wrightt, nie spodziewała się ogromnego sukcesu jaki odniosło przedstawienie. Ta przezabawna komedia od dziesięciu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. „Klub hipochondryków” jest przykładem na doskonałe zgranie wszystkich elementów składających się na spektakl: znakomita scenografia, świetna reżyseria i brawurowe role wszystkich aktorów. Za kreację Leo, Zbigniew Zamachowski otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Feliksa Warszawskiego. Jego sceniczni przyjaciele dotrzymują mu kroku i całość jest misterną koronką poczucia humoru, dowcipu i wartkiej akcji. 

Bohaterowie sztuki to archetypy mężczyzn przekraczających magiczną barierę czterdziestych urodzin i posiadających wszystkie objawy kryzysu wieku średniego z hipochondrią na czele. Antykwariusz Leo oraz dwóch architektów – Ken, będący w trakcie rozwodu i Tom, mężczyzna z przeszłością amanta, prześcigają się między sobą w wymyślaniu nowych urojonych dolegliwości. Zmagają się z własną słabością, jaką jest niemożność pogodzenia z upływającym czasem. Całość, przedstawiona z dystansem i ciepłą ironią, wywołuje śmiech i wzbudza zrozumienie zwłaszcza wśród męskiej części publiczności.

CENY BILETÓW:

Strefa Premium - 150zł
Strefa Standard Plus - 130 zł
Strefa Standard - 90 zł
Antresola - 50 zł

plan dojazdu

 

 

      

 

WROCŁAW

27.10.2014

Obsada

Michał Rolnicki, Kamil Kula, Michał Lewandowski, Grzegorz Wons, Andrzej Grabarczyk, Wincenty Grabarczyk, Katarzyna Glinka/Anna Cieślak, Marta Żmuda Trzebiatowska, Lucyna Malec/Aldona Jankowska, Anna Karczmarczyk

„Ciotka Karola” to powszechnie znana, dziewiętnastowieczna angielska farsa, jednak debiutujący w roli reżysera dyrektor Andrzej Nejman zdecydował się pokazać ją w zupełnie nowej odsłonie. W swojej wersji „3.0”, proponuje nowoczesną inscenizację sztuki, nie pozbawiając jej jednak niezwykle uroczego, szczególnie dla tego gatunku, literackiego „kurzu”. Zarówno język, gra aktorska, jak i kostiumy czy scenografia, zdają się być jednocześnie klasyczne, jak i skrajnie współczesne. Oryginalnie napisana przez Czesława Mozila muzyka, wykonywane przez niego piosenki, oraz absurdalny, wręcz montypythonowski humor czynią z tej starej scenicznej ramotki znakomitą propozycję nie tylko dla widzów, którzy dawny tekst bardzo dobrze znają, ale może przede wszystkim dla młodego, „ultranowoczesnego” pokolenia.

Owdowiała multimilionerka zapowiada wizytę w Oxfordzie, gdzie studiuje jej jedyny krewny, Karol Wykeham (Kamil Kula). Jej przyjazd jest zbawieniem dla siostrzeńca, a także jego przyjaciela Jacka (Michał Rolnicki), gdyż tylko w czujnej obecności nobliwej damy przekroczyć próg kawalerskiego domu mogą prześliczne wybranki ich serc. By jednak móc w odpowiednio intymnej atmosferze obnażyć przed ukochanymi swoje uczucia, namawiają szkolnego kolegę, lorda Babbsa (Michał Lewandowski), aby podjął się w tym czasie zabawiania staruszki. Kiedy jednak Kitty (Katarzyna Glinka/Anna Cieślak) i Emmy (Marta Żmuda Trzebiatowska) stoją już na progu akademika, okazuje się, że ciocia właśnie odwołała swoją wizytę. Przed powszechnym skandalem uchronić ich może tylko sprawnie przeprowadzona mistyfikacja, dla której Babbs musi wcielić się w rolę kochanej cioteczki. Niestety, ta konkretnie mistyfikacja do najsprawniejszych należeć nie będzie, szczególnie że na wdzięki ultrabogatej staruszki zagięło sobie parol kilku okolicznych dżentelmenów.

Piętrzące się z minuty na minutę problemy bohaterów inicjują szereg zabawnych sytuacji, a tempo narastających komplikacji staje się wprost proporcjonalne do pojawiającego się na widowni śmiechu.


CENY BILETÓW:

Parter Premium - 150zł
Parter Standard - 130 zł
Amfiteatr Loża Lewa, Prawa - 50 zł
Amfiteatr Premium - 130 zł
Amfiteatr Standard - 100 zł
Balkon Premium - 100 zł

         Balkon Standard - 80 zł  

 

       

 

 

POZNAŃ

09.11.2014

Jubileuszowa Gala Piosenki Biesiadnej powraca po 20 latach.

Drodzy Państwo,

Jest nam niezwykle miło, poinformować Państwa, iż po 20 latach od premiery Gali Piosenki Biesiadnej Zbigniewa Górnego w Poznaniu to wspaniałe widowisko wraca na scenę. Przygotowaliśmy program, który z całą pewnością wielu z Państwa zabierze w sentymentalną, muzyczną podróż do czasów kiedy piosenka towarzyszyła wszelkim spotkaniom towarzyskim. Czasów w których "Głęboka studzienka", "Mały biały domek" czy "Drewniany mosteczek"  były czymś innym niż tylko opisem elementów krajobrazu...
 
Dlatego jeśli macie Państwo ochotę przypomnieć sobie te czasy, lub dowiedzieć się jak wyglądało biesiadowanie całkiem nie tak dawno zapraszamy do udziału w Jubileuszowej Gali Piosenki Biesiadnej Zbigniewa Górnego 9 listopada 2014 roku w Sali Ziemi MTP. 
 
Do zabawy zaproszą Państwa :
Hanna Śleszyńska, Beata Rybotycka, Majka Jeżowska, Katarzyna Jamróz, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Jacek Wójcicki, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Piasecki, Krzysztof Tyniec oraz orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Górnego.
 
 CENY BILETÓW:

Parter Gold - 200 zł
Parter Silver- 150 zł
Parter - 130 zł

Amfiteatr Gold - 150 zł
Amfiteatr Silver - 110 zł
Amfiteatr - 85 zł

Antresola - 50 zł 

 

 

 

 

Poznań

30.11.2014

Obsada
Ewa Kasprzyk, Paweł Małaszyński, Magdalena Lamparska / Marta Żmuda Trzebiatowska, Marcin Kwaśny/ Maksymilian Rogacki (gościnnie)/Sebastian Cybulski (gościnnie)

Typowy polski blok. Typowe malutkie mieszkania.

W jednym z nich – typowy „moherowy beret”. W drugim – typowy gej. Ona jest już na emeryturze. Jej życie koncentruje się wokół telewizji, toruńskiego radia, religii oczywiście, i córki, która wyprowadziła się z domu i praktycznie zerwała kontakty z matką.

On rozpaczliwie szuka miłości. Akceptuje swoją orientację, ale nie potrafi odnaleźć swojej drugiej połowy i nawiązać żadnej trwałej relacji emocjonalnej. Jego gorączkowe poszukiwania „Księcia z Bajki” sprowadzają się do serii przygodnych kontaktów seksualnych.

Oboje są samotni i nieszczęśliwi. Oboje się nienawidzą. I to jak się nienawidzą! Anna obwinia Pawła za całe zło i zepsucie, on widzi w niej uosobienie hipokryzji i religijnego fanatyzmu. Oboje zatruwają sobie nawzajem życie ze wszystkich sił, prześcigając się w wymyślaniu coraz bardziej dokuczliwych złośliwości. Nakręcająca się spirala nienawiści musi doprowadzić wreszcie do nieoczekiwanego zwrotu akcji, który z pewnością Państwa zaskoczy.

CENY BILETÓW:

Strefa Premium - 150zł
Strefa Standard Plus - 130 zł
Strefa Standard - 90 zł
Antresola - 50 zł

        

 

Poznań

03.01.2015

Wystąpią : Bogusław Kaczyński, Krzysztof Skiba, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Anna Głogowska, Jan Kliment, Tomasz Barański oraz orkiestra pod dyrekcją Maestro Marcina Sompolińskiego.

 
Już 3 stycznia 2015 roku w najnowocześniejszej sali koncertowej w Poznaniu - Sali Ziemi już po raz czwarty odbędzie się muzyczne wydarzenie roku - Poznański Koncert Noworoczny. Jak co roku na muzyczną podróż z muzyką Straussów zaprosi Państwa mistrzowski duet prowadzących - Bogusław Kaczyński i Krzysztof Skiba. Orkiestrę Collegium F poprowadzi Maestro Marcin Sompoliński. Uzupełnieniem programu operowego będzie występ mistrzów tańca znanych z programu "Taniec z Gwiazdami" Anny Głogowskiej, Jana Klimenta oraz Tomasza Barańskiego. Tegoroczną gwiazdą koncertu będzie wyjątkowa para Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz
 
Zapraszamy.

CENY BILETÓW:

Gold - 300 zł
Premium Plus - 220 zł
Premium - 150 zł
Standard plus - 120 zł
Standard - 80 

 

  

 

WROCŁAW

09.01.2015

Jubileuszowa Gala Piosenki Biesiadnej Zbigniewa Górnego powraca po 20 latach.

HALA STULECIA 9.01.2015 !!!

Drodzy Państwo,

Jest nam niezwykle miło, poinformować Państwa, iż po 20 latach od premiery Gali Piosenki Biesiadnej Zbigniewa Górnego  to wspaniałe widowisko wraca na scenę. Przygotowaliśmy program, który z całą pewnością wielu z Państwa zabierze w sentymentalną, muzyczną podróż do czasów kiedy piosenka towarzyszyła wszelkim spotkaniom towarzyskim. Czasów w których "Głęboka studzienka", "Mały biały domek" czy "Drewniany mosteczek"  były czymś innym niż tylko opisem elementów krajobrazu...
 
Dlatego jeśli macie Państwo ochotę przypomnieć sobie te czasy, lub dowiedzieć się jak wyglądało biesiadowanie całkiem nie tak dawno zapraszamy do udziału w Jubileuszowej Gali Piosenki Biesiadnej Zbigniewa Górnego 9 stycznia 2015 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu
 
Do zabawy zaproszą Państwa :
Hanna Śleszyńska, Majka Jeżowska, Katarzyna Jamróz, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Jacek Wójcicki, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Piasecki, Krzysztof Tyniec oraz orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Górnego.
 
 CENY BILETÓW:

Parter Gold - 200 zł
Parter Premium- 150 zł
Parter Standard - 100 zł

Amfiteatr Premium - 150 zł
Amfiteatr Standard Plus - 130 zł

Amfiteatr Standard - 100 zł
Korona - 50 zł

       

 

Pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom widzów, na naszej stronie uruchomiliśmy nowoczesną platformę dającą możliwość internetowego bądź telefonicznego zamówienia biletów na najlepsze spektakle, koncerty i inne imprezy kulturalne odbywające się aktualnie w różnych miejscach Polski, takich jak Poznań, Wrocław czy Zabrze. Oddajemy do Twojej dyspozycji przejrzysty katalog pozwalający na łatwą orientację w bieżących eventach. W razie potrzeby, wsparciem służą wykwalifikowani konsultanci, którzy pomogą w zamówieniu biletów, udzielą wszelkich niezbędnych informacji, a także doradzą w wyborze najlepszego spektaklu czy koncertu.