• Poznański Koncert Noworoczny

    Poznański Koncert Noworoczny

  • Gala Piosenki Biesiadnej - doskonała zabawa po latach!

    Gala Piosenki Biesiadnej - doskonała zabawa po latach!

Niezapomniane artystyczne wrażenia w Twoim mieście!

Serdecznie witamy na stronie internetowej agencji SOLLUS, zajmującej się profesjonalną organizacją imprez kulturalnych i artystycznych. Jednym z głównych filarów naszej oferty jest współpraca z renomowanymi polskimi teatrami: KWADRAT, CAPITOL, SYRENA, ROMA, 6-PIĘTRO i wystawianie ich najlepszych sztuk i to w znakomitej obsadzie, na terenie całego kraju. Poza działalnością związaną ze sztuką teatralną, oferujemy również wszechstronną organizację koncertów w obrębie Poznania, Wrocławia, Zabrza, a wkrótce również w Trójmieście, Rzeszowie i w innych rejonach Polski. Organizujemy koncerty charytatywne, cykle koncertowe, imprezy dla firm, instytucji i nie tylko.

Profesjonalna agencja eventowa

Przez lata naszej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie w aranżacji eventów kulturalnych i nawiązaliśmy mnóstwo bezcennych kontaktów artystycznych, które pozwoliły nam stworzyć ofertę na najwyższym poziomie. Zespół agencji SOLLUS tworzy grono świetnie wykwalifikowanych specjalistów, którym nie brakuje świeżości i innowacyjnych pomysłów. Chcemy poprzez swoją działalność oferować widzom możliwość uczestnictwa w różnorodnych, ciekawych i inspirujących wydarzeniach artystyczno-kulturalnych. Naszym priorytetem od zawsze było zadowolenie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby obsługa w tym zakresie przebiegała nienagannie.

Działalność agencji SOLLUS obejmuje również bezpośrednią oraz internetową sprzedaż biletów na organizowane przez nas spektakle i koncerty. Szczegółowe informacje o każdym z nich można znaleźć w informatorze kulturalnym umieszczonym na naszej stronie. Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy zarówno drogą telefoniczną jak i mailowo.

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Sympatia i zadowolenie naszych klientów, potwierdzone sprzedażą biletów utrzymującą się na poziomie 8 000 sztuk miesięcznie jest dla nas powodem do dumy i satysfakcji. Kultura to nie tylko nasz fach, ale też pasja, którą pragniemy dzielić się z innymi! Serdecznie zapraszamy do współpracy!

NEWS